3NY1208 Siemens

3NY1208
Numri i pjesës:3NY1208
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3NY1208
Fleta e të dhënave:3NY1208
Përshkrim:Accessory for switch 3NP5060 Assembly kit with molded plastic cover 250 x 149 mm
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3NY1208
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3NY1208 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3NY1208 Aksione3NY1208 Çmimi3NY1208 Automatizimi Industrial
3NY1208 Komponentët3NY1208 InventariFurnizuesi 3NY1208
Porosit 3NY1208 Onlinekerkese 3NY12083NY1208 Imazhi
{{një foto3NY1208 PDF3NY1208 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3NY1208Bli 3NY1208Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6508
$96.14
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3NY1210
3NY1210

Accessory for switch 3NP5260 Assembly kit with molded plastic cover 300 x 220 mm

3NY1211
3NY1211

Accessory for switch 3NP5360 Assembly kit with molded plastic cover 300x 245 mm

3NY1212
3NY1212

Accessory for switch 3NP5460 Assembly kit with molded plastic cover 300x 290 mm

3NY1241
3NY1241

Accessory for switch 3NP52 Single cover for connection screws M10 consists of 6 covers

3NY1245
3NY1245

Accessory for switch 3NP53 and 3NP5460 Single cover for connection screws M10 consists of 6 covers

3NY1371
3NY1371

Spare part for switch 3NP5260 Handle unit

3NY1372
3NY1372

Spare part for switch 3NP5360 Handle unit

3NY1373
3NY1373

Spare part for switch 3NP5460 Handle unit

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top