3NY1373 Siemens

3NY1373
Numri i pjesës:3NY1373
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3NY1373
Fleta e të dhënave:3NY1373
Përshkrim:Spare part for switch 3NP5460 Handle unit
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3NY1373
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3NY1373 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3NY1373 Aksione3NY1373 Çmimi3NY1373 Automatizimi Industrial
3NY1373 Komponentët3NY1373 InventariFurnizuesi 3NY1373
Porosit 3NY1373 Onlinekerkese 3NY13733NY1373 Imazhi
{{një foto3NY1373 PDF3NY1373 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3NY1373Bli 3NY1373Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9122
$182.89
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3NY1420
3NY1420

Spare part for switch 3NP50 Handle unit with switch 3RV1 for voltages up to 690 V AC/ 250 V DC

3NY1422
3NY1422

Spare part for switch 3NP5360 Handle unit with switch 3RV16 for voltages up to 690 V AC/ 250 V DC

3NY1423
3NY1423

Spare part for switch 3NP5460 Handle unit with switch 3RV1 for voltages up to 690 V AC/ 250 V DC

3NY1903
3NY1903

Spare part for switch 3NP50 Clamp terminal consists of 3 clamp terminals

3NY1907
3NY1907

Accessory for switch 3NP52 Clamp terminal for circular conductor 35 to 130 mm comprises 3 clamp terminals

3NY1910
3NY1910

Accessory for switch 3NP50-54 and 3NP407 Connector with 1 m connection cable

3NY1911
3NY1911

Accessory for switch 3NP50-54 and 3NP407 Connector with 3 m connection cable

3NY3034
3NY3034

Accessory for switch 3NP526 to 3NP546 Auxiliary switch 1 NO+1 NC with mounting bracket and screws (mounting kit)

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top