Ne jemi PLCDigi

Partneri juaj i automatizimit, kudo në botë!

Rreth Nesh

Since its establishment in 2006, PLCDIGI has been building a simple-convenient and trusted solution in the field of automation. Provide customers high-quality and convenient services for the automation industry.

PLCDIGI is an authorized distributor with over 180,000 inventory, almost covering the automation field. After a long period of accumulation, we also share inventory with manufacturers and distributors to achieve price advantages, and quickly share resources to help you carry out your projects.

PLCDigi
business negotiations

PLCDIGI not only provides high-quality online procurement services in the field of automation, but also provides thoughtful technical assistance and consulting services to help customers choose the most suitable products for themselves.

You can purchase and consult e-commerce of electrical, electronic material and components for industrial automation online through PLCDIGI.

Pak Numra

80

Gjuhët e folura

180,000+

Produkte në stok

6000+

Klientë të kënaqur

200+

Vendet e shërbyera

Pse PLCDigi

Ekspertë të përkushtuar
Teknik të specializuar në automatizimin industrial
Ekipi mbështetës shumëgjuhësh i trajnuar mirë
E arritshme lehtësisht me telefon, bisedë në internet dhe email
Produkte të vështira për t'u gjetur? Puna jonë!
Kërkim i shpejtë i produktit
Riparime te shpejta
Dërgesat e përditshme Express në mbarë botën
Mbështetje para dhe pas shitjes
Përgjigje dhe citate të shpejta
Asistencë 12 orë në ditë
Asistencë Teknike në kohë reale
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top