3KA7181-3AA51 Siemens

3KA7181-3AA51
Numri i pjesës:3KA7181-3AA51
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KA7181-3AA51
Fleta e të dhënave:3KA7181-3AA51
Përshkrim:Switch disconnector 3x 800 A W/ O HANDLE
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KA7181-3AA51
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3KA7181-3AA51 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KA7181-3AA51 Aksione3KA7181-3AA51 Çmimi3KA7181-3AA51 Automatizimi Industrial
3KA7181-3AA51 Komponentët3KA7181-3AA51 InventariFurnizuesi 3KA7181-3AA51
Porosit 3KA7181-3AA51 Onlinekerkese 3KA7181-3AA513KA7181-3AA51 Imazhi
{{një foto3KA7181-3AA51 PDF3KA7181-3AA51 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KA7181-3AA51Bli 3KA7181-3AA51Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10482
$4317.05
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KA7181-3AA52
3KA7181-3AA52

Switch disconnector 3x 800 A W/ O HANDLE

3KA7181-4AA02
3KA7181-4AA02

Switch disconnector 4x 800 A W/ O HANDLE

3KA7181-4AA03
3KA7181-4AA03

Switch disconnector 4x 800 A W/ O HANDLE

3KA7181-4AA51
3KA7181-4AA51

Switch disconnector 4x 800 A W/ O HANDLE

3KA7181-4AA52
3KA7181-4AA52

Switch disconnector 4x 800 A W/ O HANDLE

3KA7182-3AA01
3KA7182-3AA01

Switch disconnector 3x 1000 A W /O HANDLE

3KA7182-3AA02
3KA7182-3AA02

Switch disconnector 3x 1000 A W /O HANDLE

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top