3KA7181-4AA01
Numri i pjesës:3KA7181-4AA01
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KA7181-4AA01
Fleta e të dhënave:3KA7181-4AA01
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KA7181-4AA01
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv

Siemens 3KA7181-4AA01 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KA7181-4AA01 Aksione3KA7181-4AA01 Çmimi3KA7181-4AA01 Automatizimi Industrial
3KA7181-4AA01 Komponentët3KA7181-4AA01 InventariFurnizuesi 3KA7181-4AA01
Porosit 3KA7181-4AA01 Onlinekerkese 3KA7181-4AA013KA7181-4AA01 Imazhi
{{një foto3KA7181-4AA01 PDF3KA7181-4AA01 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KA7181-4AA01Bli 3KA7181-4AA01Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4767
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KA7181-4AA02
3KA7181-4AA02

Switch disconnector 4x 800 A W/ O HANDLE

3KA7181-4AA03
3KA7181-4AA03

Switch disconnector 4x 800 A W/ O HANDLE

3KA7181-4AA51
3KA7181-4AA51

Switch disconnector 4x 800 A W/ O HANDLE

3KA7181-4AA52
3KA7181-4AA52

Switch disconnector 4x 800 A W/ O HANDLE

3KA7182-3AA01
3KA7182-3AA01

Switch disconnector 3x 1000 A W /O HANDLE

3KA7182-3AA02
3KA7182-3AA02

Switch disconnector 3x 1000 A W /O HANDLE

3KA7182-3AA03
3KA7182-3AA03

Switch disconnector 3x 1000 A W /O HANDLE

3KA7182-3AA51
3KA7182-3AA51

Switch disconnector 3x 1000 A W /O HANDLE

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top