8WD4420-5DF Siemens

8WD4420-5DF
Numri i pjesës:8WD4420-5DF
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-8WD4420-5DF
Fleta e të dhënave:8WD4420-5DF
Përshkrim:rotating light element, with integrated LED, blue, 24 V AC/DC, Diameter 70 mm
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 8WD4420-5DF
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 8WD4420-5DF specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

8WD4420-5DF Aksione8WD4420-5DF Çmimi8WD4420-5DF Automatizimi Industrial
8WD4420-5DF Komponentët8WD4420-5DF InventariFurnizuesi 8WD4420-5DF
Porosit 8WD4420-5DF Onlinekerkese 8WD4420-5DF8WD4420-5DF Imazhi
{{një foto8WD4420-5DF PDF8WD4420-5DF Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 8WD4420-5DFBli 8WD4420-5DFProdhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6820
$137.13
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

8WD4420-5DE
8WD4420-5DE

rotating light element, with integrated LED, clear, 24 V AC/DC, Diameter 70 mm

8WD4308-0DF
8WD4308-0DF

adapter for pipe mounting, according to NPT, accessory for signaling columns, with diameter 70 mm

8WD4250-5AF
8WD4250-5AF

Continuous light element, with integrated LED, blue, 230 V AC, Diameter 50 mm

8WD4250-5AE
8WD4250-5AE

Continuous light element, with integrated LED, clear, 230 V AC, Diameter 50 mm

8WD4250-5AC
8WD4250-5AC

Continuous light element, with integrated LED, green, 230 V AC, Diameter 50 mm

8WD4250-5AB
8WD4250-5AB

Continuous light element, with integrated LED, red, 230 V AC, Diameter 50 mm

8WD4240-5BF
8WD4240-5BF

Flashlight element, with integrated LED, blue, 115 V AC, Diameter 50 mm

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top