8GK2325-6KK13 Siemens

8GK2325-6KK13
Numri i pjesës:8GK2325-6KK13
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-8GK2325-6KK13
Fleta e të dhënave:8GK2325-6KK13
Përshkrim:ALPHA 630 UNIVERSAL, Floor-mounted cabinet, IP55, Protection class 1, H: 1800 mm, W: 300 mm, T: 250 mm, RAL 7035, without door
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 8GK2325-6KK13
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 8GK2325-6KK13 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

8GK2325-6KK13 Aksione8GK2325-6KK13 Çmimi8GK2325-6KK13 Automatizimi Industrial
8GK2325-6KK13 Komponentët8GK2325-6KK13 InventariFurnizuesi 8GK2325-6KK13
Porosit 8GK2325-6KK13 Onlinekerkese 8GK2325-6KK138GK2325-6KK13 Imazhi
{{një foto8GK2325-6KK13 PDF8GK2325-6KK13 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 8GK2325-6KK13Bli 8GK2325-6KK13Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10665
$616.81
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

8GK2420-6KK34
8GK2420-6KK34

ALPHA 800 UNIVERSAL, Floor-mounted cabinet, IP55, Protection class 1, H: 1800 mm, W: 900 mm, T: 400 mm, RAL 7035, without door

8GK6302-1KK33
8GK6302-1KK33

ALPHA 630 Universal, assembly kit, modular installation devices, H=150 mm, W=900 mm, 36 MW, 150 mm clearance between rows with section cover

3RT2047-1AG20
3RT2047-1AG20

power contactor, AC-3e/AC-3, 110 A, 55 kW / 400 V, 3-pole, 110 V AC, 50/60 Hz, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S3

3RT2027-2FB44-3MA0
3RT2027-2FB44-3MA0

power contactor, AC-3e/AC-3, 32 A, 15 kW / 400 V, 3-pole, 24 V DC, with plugged-in diode combination, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, spring-loaded terminal, size: S0, captive auxiliary switch

6ES7900-5AA00-0XA0
6ES7900-5AA00-0XA0

SIMATIC PG, power supply cable 3 m For Field PG M6/M5/M4/M2 for Germany; France; Spain; The Netherlands; Belgium; Sweden; Austria; Finland

3UG4614-1BR20
3UG4614-1BR20

Digital monitoring relay Asymmetry 0-20% Phase sequence can be activated Phase failure 3 x 160 to 690 V 50 to 60 Hz AC Undervoltage 160-690 V Hysteresis 1-20 V ON and OFF delay 0-20 s 2 change-over co

3UG4501-1AW30
3UG4501-1AW30

Analog monitoring relay Fill level monitoring Resistance monitoring from 2 to 200 kohm 0vershoot and undershoot 24 to 240 V AC/DC 50 to 60 Hz DC and AC 2-step or 1-step control Tripping delay 0.5 to 1

3TH2031-0MB4
3TH2031-0MB4

Contactor relay, 31E, EN 50011, 3 NO + 1 NC, Screw terminal Varistor built-in 24 V DC DC operation, 1.2 W !!! Phased-out product !!! Successor is SIRIUS 3RH21

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top