6SL3230-1YH48-0CF0
Numri i pjesës:6SL3230-1YH48-0CF0
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-6SL3230-1YH48-0CF0
Fleta e të dhënave:6SL3230-1YH48-0CF0
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 6SL3230-1YH48-0CF0
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv

Siemens 6SL3230-1YH48-0CF0 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

6SL3230-1YH48-0CF0 Aksione6SL3230-1YH48-0CF0 Çmimi6SL3230-1YH48-0CF0 Automatizimi Industrial
6SL3230-1YH48-0CF0 Komponentët6SL3230-1YH48-0CF0 InventariFurnizuesi 6SL3230-1YH48-0CF0
Porosit 6SL3230-1YH48-0CF0 Onlinekerkese 6SL3230-1YH48-0CF06SL3230-1YH48-0CF0 Imazhi
{{një foto6SL3230-1YH48-0CF0 PDF6SL3230-1YH48-0CF0 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 6SL3230-1YH48-0CF0Bli 6SL3230-1YH48-0CF0Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7887
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

6SL3230-1YH46-0UF0
6SL3230-1YH46-0UF0

SINAMICS G120X Rated power: 110 kW At 110% 60s, 100% 240 s Unfiltered 500-690 V 3AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSF Degree of protection IP20 / UL open type Paint finish

$11758.61Shiko më shumë
6SL3230-1YH46-0CF0
6SL3230-1YH46-0CF0

SINAMICS G120X Rated power: 110 kW At 110% 60s, 100% 240 s Radio interference suppression filter For category C3 500-690 V 3AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSF Degree of p

$12340.00Shiko më shumë
6SL3230-1YH44-0CF0
6SL3230-1YH44-0CF0

SINAMICS G120X Rated power: 90 kW At 110% 60s, 100% 240 s Radio interference suppression filter For category C3 500-690 V 3AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSF Degree of pr

$10902.44Shiko më shumë
6SL3230-1YH42-0CF0
6SL3230-1YH42-0CF0

SINAMICS G120X Rated power: 75 kW At 110% 60s, 100% 240 s Radio interference suppression filter For category C3 500-690 V 3AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSF Degree of pr

6SL3230-1YH40-0UF0
6SL3230-1YH40-0UF0

SINAMICS G120X Rated power: 55 kW At 110% 60s, 100% 240 s Unfiltered 500-690 V 3AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSE Degree of protection IP20 / UL open type Paint finish 3

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top