6SL3220-2YE64-0CB0 Siemens

6SL3220-2YE64-0CB0
Numri i pjesës:6SL3220-2YE64-0CB0
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-6SL3220-2YE64-0CB0
Fleta e të dhënave:6SL3220-2YE64-0CB0
Përshkrim:SINAMICS G120X Rated power: 500 kW at 135% 3 sec or 110% 60 sec, 100% 240 sec; RFI suppression filter For category C3 3AC380-480V+10/-20% 47-63Hz Ambient temperature 0 to +45 °C Size: FSJ Degree of
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 6SL3220-2YE64-0CB0
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
Lloji i pajisjes Variable Speed Drive
filtër emc i integruar Yes
shkalla e mbrojtjes IP20
tensioni i linjës hyrëse 380-480 VAC
fazat hyrëse 3
fuqia dalëse (kw) 500
Klasa e filtrit emc Class C3
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 6SL3220-2YE64-0CB0 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

6SL3220-2YE64-0CB0 Aksione6SL3220-2YE64-0CB0 Çmimi6SL3220-2YE64-0CB0 Automatizimi Industrial
6SL3220-2YE64-0CB0 Komponentët6SL3220-2YE64-0CB0 InventariFurnizuesi 6SL3220-2YE64-0CB0
Porosit 6SL3220-2YE64-0CB0 Onlinekerkese 6SL3220-2YE64-0CB06SL3220-2YE64-0CB0 Imazhi
{{një foto6SL3220-2YE64-0CB0 PDF6SL3220-2YE64-0CB0 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 6SL3220-2YE64-0CB0Bli 6SL3220-2YE64-0CB0Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6815
$39301.42
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

6SL3220-2YE62-0CP0
6SL3220-2YE62-0CP0

SINAMICS G120X Rated power: 450 kW at 135% 3 sec or 110% 60 sec, 100% 240 sec; RFI suppression filter For category C3 3AC380-480V+10/-20% 47-63Hz Ambient temperature 0 to +45 °C Size: FSJ Degree of

$35147.11Shiko më shumë
6SL3220-2YE62-0CF0
6SL3220-2YE62-0CF0

SINAMICS G120X RATED POWER: 450kW for 135% 3S or 110% 60S, 100% 240s EMC filter for category C3 3AC380-480V+10/-20% 47-63Hz AMBIENT TEMP 0 TO +45 DEG C Frame Size: FSJ PROTECTION: IP20/ UL OPEN TYPE W

$35147.11Shiko më shumë
6SL3220-2YE62-0CB0
6SL3220-2YE62-0CB0

SINAMICS G120X Rated power: 450 kW at 135% 3 sec or 110% 60 sec, 100% 240 sec; RFI suppression filter For category C3 3AC380-480V+10/-20% 47-63Hz Ambient temperature 0 to +45 °C Size: FSJ Degree of

$35021.29Shiko më shumë
6SL3220-2YE60-0CP0
6SL3220-2YE60-0CP0

SINAMICS G120X Rated power: 400 kW at 135% 3 sec or 110% 60 sec, 100% 240 sec; RFI suppression filter For category C3 3AC380-480V+10/-20% 47-63Hz Ambient temperature 0 to +45 °C Size: FSH Degree of

$30778.76Shiko më shumë
6SL3220-2YE60-0CF0
6SL3220-2YE60-0CF0

SINAMICS G120X RATED POWER: 400kW for 135% 3S or 110% 60S, 100% 240s EMC filter for category C3 3AC380-480V+10/-20% 47-63Hz AMBIENT TEMP 0 TO +45 DEG C Frame Size: FSH PROTECTION: IP20/ UL OPEN TYPE W

$30778.76Shiko më shumë
6SL3220-2YE60-0CB0
6SL3220-2YE60-0CB0

SINAMICS G120X Rated power: 400 kW at 135% 3 sec or 110% 60 sec, 100% 240 sec; RFI suppression filter For category C3 3AC380-480V+10/-20% 47-63Hz Ambient temperature 0 to +45 °C Size: FSH Degree of

$30652.94Shiko më shumë
6SL3220-2YE58-0CP0
6SL3220-2YE58-0CP0

SINAMICS G120X Rated power: 355 kW at 135% 3 sec or 110% 60 sec, 100% 240 sec; RFI suppression filter For category C3 3AC380-480V+10/-20% 47-63Hz Ambient temperature 0 to +45 °C Size: FSH Degree of

$26564.43Shiko më shumë
6SL3220-2YE58-0CF0
6SL3220-2YE58-0CF0

SINAMICS G120X RATED POWER: 355kW for 135% 3S or 110% 60S, 100% 240s EMC filter for category C3 3AC380-480V+10/-20% 47-63Hz AMBIENT TEMP 0 TO +45 DEG C Frame Size: FSH PROTECTION: IP20/ UL OPEN TYPE W

$26564.43Shiko më shumë
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top