6AV2123-2GB03-0AX0 Siemens

6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel
Numri i pjesës:6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel
Fleta e të dhënave:6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel
Përshkrim:SIMATIC HMI, KTP700 Basic, Basic Panel, Key/touch operation, 7" TFT display, 65536 colors, PROFINET interface, configurable from WinCC Basic V13/ STEP 7 Basic V13, contains open-source software, which
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
dizajni i ekranit TFT widescreen display, LED backlighting
diagonale të ekranit 7 in
numri i ngjyrave 65 536
rezolucioni horizontal i imazhit 800 Pixel
rezolucioni vertikal i imazhit 480 Pixel
tastet e funksionit 8
ndërfaqet usb 1; Up to 16 GB
ekran me prekje Yes
pozicioni i montimit Horizontal, vertical
ndërfaqet ethernet 1
tensioni i linjës hyrëse 24 VDC
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel Aksione6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel Çmimi6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel Automatizimi Industrial
6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel Komponentët6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel InventariFurnizuesi 6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel
Porosit 6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel Onlinekerkese 6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel Imazhi
{{një foto6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel PDF6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic Panel Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic PanelBli 6AV2123-2GB03-0AX0 - Siemens Simatic HMI Basic PanelProdhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6432
$726.23
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

6ES7521-1BH00-0AB0
6ES7521-1BH00-0AB0

SIMATIC S7-1500, digital input module DI 16x24 V DC HF, 16 channels in groups of 16; of which 2 inputs as counters can be used; input delay 0.05..20 ms; input type 3 (IEC 61131); diagnostics; hardware

3RT2926-1ER00
3RT2926-1ER00

surge suppressor, diode combination, 24 V DC, for contactors 3RT2.2

6ES7222-1BH32-0XB0
6ES7222-1BH32-0XB0

SIMATIC S7-1200, Digital output SM 1222, 16 DO, 24 V DC, transistor 0.5 A

3RH2911-1FA40
3RH2911-1FA40

auxiliary switch, on the front, 4 NO, .3/.4, .3/.4, .3/.4, .3/.4, current path: 1 NO, 1 NO, 1 NO, 1 NO, screw terminal, for contactors 3RT2 and contactor relays 3RH2

3RV2901-1A
3RV2901-1A

Auxiliary switch can be mounted on the side 1 NO+1 NC screw terminal for circuit breaker 3RV2

5SL6240-7BB
5SL6240-7BB

Miniature circuit breaker 400 V 6kA, 2-pole C, 40 A Version Italy

6ES7522-1BH01-0AB0
6ES7522-1BH01-0AB0

SIMATIC S7-1500, digital output module DQ16x24 V DC/0.5A HF; 16 channels in groups of 8; 4 A per group; single-channel diagnostics; substitute value: switching cycle counter for connected actuators. t

6ES7392-2XX00-0AA0
6ES7392-2XX00-0AA0

SIMATIC S7-300, Labeling strips (spare part),for size with 20-pole front connector, 10 units per packing unit

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top