6AV2105-0PA07-0AH0 Siemens

6AV2105-0PA07-0AH0
Numri i pjesës:6AV2105-0PA07-0AH0
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-6AV2105-0PA07-0AH0
Fleta e të dhënave:6AV2105-0PA07-0AH0
Përshkrim:SIMATIC WinCC RT Professional, 102400 PowerTags V17, runtime software in TIA Portal, single license, software and documentation download, license key download, class A, 5 languages (de,en,fr,es,it), p
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 6AV2105-0PA07-0AH0
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 6AV2105-0PA07-0AH0 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

6AV2105-0PA07-0AH0 Aksione6AV2105-0PA07-0AH0 Çmimi6AV2105-0PA07-0AH0 Automatizimi Industrial
6AV2105-0PA07-0AH0 Komponentët6AV2105-0PA07-0AH0 InventariFurnizuesi 6AV2105-0PA07-0AH0
Porosit 6AV2105-0PA07-0AH0 Onlinekerkese 6AV2105-0PA07-0AH06AV2105-0PA07-0AH0 Imazhi
{{një foto6AV2105-0PA07-0AH0 PDF6AV2105-0PA07-0AH0 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 6AV2105-0PA07-0AH0Bli 6AV2105-0PA07-0AH0Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6424
$11466.97
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

6AV2105-0PA07-0AA0
6AV2105-0PA07-0AA0

SIMATIC WinCC RT Professional, 102400 PowerTags V17, runtime software in TIA Portal, single license, SW and documentation on DVD, license key on USB flash drive, class A, 5 languages (de,en,fr,es,it),

$12899.02Shiko më shumë
6AV2105-0MA17-0AA0
6AV2105-0MA17-0AA0

SIMATIC WinCC RT Professional, 65536 PowerTags Asia V17, runtime software in TIA Portal, single license, SW and documentation on DVD, license key on USB flash drive, class A, 6 languages (de,en,fr,es,

6AV2105-0MA12-0AA0
6AV2105-0MA12-0AA0

WinCC Runtime Professional, 65536 Power Tags Asia V12 SP1, runtime software, single license, SW and documentation on DVD, license key on USB flash drive, Class A, 6 languages (de,en,fr,es,it,zh), exec

6AV2105-0MA07-0AH0
6AV2105-0MA07-0AH0

SIMATIC WinCC RT Professional, 65536 PowerTags V17, runtime software in TIA Portal, single license, software and documentation download, license key download, class A, 5 languages (de,en,fr,es,it), pl

6AV2105-0MA07-0AA0
6AV2105-0MA07-0AA0

SIMATIC WinCC RT Professional, 65536 PowerTags V17, runtime software in TIA Portal, single license, SW and documentation on DVD, license key on USB flash drive, class A, 5 languages (de,en,fr,es,it),

6AV2105-0MA02-0AH0
6AV2105-0MA02-0AH0

WinCC Runtime Professional, 65536 PowerTags V12 SP1, runtime software, single license, software and license key download, class A, 6 languages (de,en,fr,es,it,zh), execution in Windows XP (32-bit)/ Wi

$10039.09Shiko më shumë
6AV2105-0MA02-0AA0
6AV2105-0MA02-0AA0

WinCC Runtime Professional, 65536 Power Tags V12 SP1, runtime software, single license, SW and documentation on DVD, license key on USB flash drive, Class A, 6 languages (de,en,fr,es,it,zh), execution

6AV2105-0KA17-0AA0
6AV2105-0KA17-0AA0

SIMATIC WinCC RT Professional, 8192 PowerTags Asia V17, runtime software in TIA Portal, single license, SW and documentation on DVD, license key on USB flash drive, class A, 6 languages (de,en,fr,es,i

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top