5SU1336-7FP25 Siemens

5SU1336-7FP25
Numri i pjesës:5SU1336-7FP25
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-5SU1336-7FP25
Fleta e të dhënave:5SU1336-7FP25
Përshkrim:RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, C-Char, In: 25A Un: 400V Energy limiting class 1: check for normative use limitations
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 5SU1336-7FP25
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 5SU1336-7FP25 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

5SU1336-7FP25 Aksione5SU1336-7FP25 Çmimi5SU1336-7FP25 Automatizimi Industrial
5SU1336-7FP25 Komponentët5SU1336-7FP25 InventariFurnizuesi 5SU1336-7FP25
Porosit 5SU1336-7FP25 Onlinekerkese 5SU1336-7FP255SU1336-7FP25 Imazhi
{{një foto5SU1336-7FP25 PDF5SU1336-7FP25 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 5SU1336-7FP25Bli 5SU1336-7FP25Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6468
$188.18
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

5SU1336-7FP20
5SU1336-7FP20

RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, C-Char, In: 20A Un: 400V Energy limiting class 1: check for normative use limitations

5SU1336-7FP16
5SU1336-7FP16

RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, C-Char, In: 16A Un: 400V

5SU1336-7FP13
5SU1336-7FP13

RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, C-Char, In: 13A Un: 400V

5SU1336-7FP10
5SU1336-7FP10

RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, C-Char, In: 10A Un: 400V

5SU1336-7FP06
5SU1336-7FP06

RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, C-Char, In: 6A Un: 400V

5SU1336-6FP32
5SU1336-6FP32

RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, B-Char, In: 32A Un: 400V Energy limiting class 1: check for normative use limitations

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top