3VL9800-8LP20
Numri i pjesës:3VL9800-8LP20
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3VL9800-8LP20
Fleta e të dhënave:3VL9800-8LP20
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3VL9800-8LP20
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv

Siemens 3VL9800-8LP20 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3VL9800-8LP20 Aksione3VL9800-8LP20 Çmimi3VL9800-8LP20 Automatizimi Industrial
3VL9800-8LP20 Komponentët3VL9800-8LP20 InventariFurnizuesi 3VL9800-8LP20
Porosit 3VL9800-8LP20 Onlinekerkese 3VL9800-8LP203VL9800-8LP20 Imazhi
{{një foto3VL9800-8LP20 PDF3VL9800-8LP20 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3VL9800-8LP20Bli 3VL9800-8LP20Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8809
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

4NC5124-2FE21
4NC5124-2FE21

current transformer 300/5A 5VA CL 0.2s

4NC5126-2FE21
4NC5126-2FE21

current transformer 500/5A 5VA CL 0.2s

4NC5923-5LT21
4NC5923-5LT21

Accessory H-rail mounting for 4NC51

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top