3VA9977-0CH72 Siemens

3VA9977-0CH72
Numri i pjesës:3VA9977-0CH72
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3VA9977-0CH72
Fleta e të dhënave:3VA9977-0CH72
Përshkrim:Operating Unit w/ Bowdencable Max-Flex Operator handle only Handle steel, epoxy coated NEMA 1, 12, 3R black=OFF, red=ON
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3VA9977-0CH72
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3VA9977-0CH72 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3VA9977-0CH72 Aksione3VA9977-0CH72 Çmimi3VA9977-0CH72 Automatizimi Industrial
3VA9977-0CH72 Komponentët3VA9977-0CH72 InventariFurnizuesi 3VA9977-0CH72
Porosit 3VA9977-0CH72 Onlinekerkese 3VA9977-0CH723VA9977-0CH72 Imazhi
{{një foto3VA9977-0CH72 PDF3VA9977-0CH72 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3VA9977-0CH72Bli 3VA9977-0CH72Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9035
$318.25
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3VA9687-0GC05
3VA9687-0GC05

SUPPLEMENTARY HANDLE FOR DOOR MOUNTED ROTARY OPERATOR EMERGENCY-STOP ACCESSORY FOR 3VA15/25 1000

3VA9687-0GC01
3VA9687-0GC01

SUPPLEMENTARY HANDLE FOR DOOR MOUNTED ROTARY OPERATOR STANDARD ACCESSORY FOR 3VA15/25 1000

3VA9687-0GA80
3VA9687-0GA80

RETAINING BRACKET ACCESSORY FOR 3VA15/25 1000

3VA9687-0FK27
3VA9687-0FK27

DOOR MOUNTED ROTARY OPERATOR EMERGENCY-OFF IEC IP65 WITH DOOR INTERLOCKING ILLUMINATION KIT 24 V DC ACCESSORY FOR 3VA15/25 1000

3VA9687-0FK23
3VA9687-0FK23

DOOR MOUNTED ROTARY OPERATOR STANDARD IEC IP65 WITH DOOR INTERLOCKING ILLUMINATION KIT 24 V DC ACCESSORY FOR 3VA15/25 1000

3VA9677-0GK00
3VA9677-0GK00

Rotary operator with shaft stub without handle for retrofit 8UC accessory for: 3VA55/3VA65/3VA66

3VA9677-0GC05
3VA9677-0GC05

supplementary handle for door mounted rotary operator EMERGENCY-OFF accessory for: 3VA55/3VA65/3VA66

3VA9677-0GC01
3VA9677-0GC01

supplementary handle for door mounted rotary operator standard accessory for: 3VA55/3VA65/3VA66

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top