3VA5450-5EF31-0AA0 Siemens

3VA5450-5EF31-0AA0
Numri i pjesës:3VA5450-5EF31-0AA0
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3VA5450-5EF31-0AA0
Fleta e të dhënave:3VA5450-5EF31-0AA0
Përshkrim:CIRCUIT BREAKER 3VA5 UL Frame 600 BREAKING CAPACITY CLASS M 35kA @ 480 V 3POLE, LINE PROTECTION TM240, ATAM, In=500A OVERLOAD PROTECTION IR=350A ...500A SHORT CIRCUIT PROTECTION Ii=5...10 x In W/O
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3VA5450-5EF31-0AA0
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3VA5450-5EF31-0AA0 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3VA5450-5EF31-0AA0 Aksione3VA5450-5EF31-0AA0 Çmimi3VA5450-5EF31-0AA0 Automatizimi Industrial
3VA5450-5EF31-0AA0 Komponentët3VA5450-5EF31-0AA0 InventariFurnizuesi 3VA5450-5EF31-0AA0
Porosit 3VA5450-5EF31-0AA0 Onlinekerkese 3VA5450-5EF31-0AA03VA5450-5EF31-0AA0 Imazhi
{{një foto3VA5450-5EF31-0AA0 PDF3VA5450-5EF31-0AA0 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3VA5450-5EF31-0AA0Bli 3VA5450-5EF31-0AA0Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8361
$2002.10
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3VA5450-5EF41-0AA0
3VA5450-5EF41-0AA0

CIRCUIT BREAKER 3VA5 UL Frame 600 BREAKING CAPACITY CLASS M 35kA @ 480 V 4POLE, LINE PROTECTION TM240, ATAM, In=500A OVERLOAD PROTECTION IR=350A ...500A SHORT CIRCUIT PROTECTION Ii=5...10 x In NEUT

3VA5450-5GC41-0AA0
3VA5450-5GC41-0AA0

CIRCUIT BREAKER 3VA5 UL Frame 600 BREAKING CAPACITY CLASS M 35kA @ 480 V 4POLE, LINE PROTECTION TM230, FTAM, In=500A OVERLOAD PROTECTION IR=500A FIXED SHORT CIRCUIT PROTECTION Ii=5...10 x In NEUTRA

3VA5450-5GF41-0AA0
3VA5450-5GF41-0AA0

CIRCUIT BREAKER 3VA5 UL Frame 600 BREAKING CAPACITY CLASS M 35kA @ 480 V 4POLE, LINE PROTECTION TM240, ATAM, In=500A OVERLOAD PROTECTION IR=350A ...500A SHORT CIRCUIT PROTECTION Ii=5...10 x In NEUT

3VA5450-6EC31-0AA0
3VA5450-6EC31-0AA0

CIRCUIT BREAKER 3VA5 UL Frame 600 BREAKING CAPACITY CLASS H 65kA @ 480 V 3POLE, LINE PROTECTION TM230, FTAM, In=500A OVERLOAD PROTECTION IR=500A FIXED SHORT CIRCUIT PROTECTION Ii=5...10 x In W/O CO

3VA5450-6EC31-1AA0
3VA5450-6EC31-1AA0

CIRCUIT BREAKER 3VA5 UL Frame 600 BREAKING CAPACITY CLASS H 65kA @ 480 V 3POLE, LINE PROTECTION TM230, FTAM, In=500A OVERLOAD PROTECTION IR=500A FIXED SHORT CIRCUIT PROTECTION Ii=5...10 x In UL489

3VA5450-6EC41-0AA0
3VA5450-6EC41-0AA0

CIRCUIT BREAKER 3VA5 UL Frame 600 BREAKING CAPACITY CLASS H 65kA @ 480 V 4POLE, LINE PROTECTION TM230, FTAM, In=500A OVERLOAD PROTECTION IR=500A FIXED SHORT CIRCUIT PROTECTION Ii=5...10 x In NEUTRA

3VA5450-6EC61-0AA0
3VA5450-6EC61-0AA0

CIRCUIT BREAKER 3VA5 UL Frame 600 BREAKING CAPACITY CLASS H 65kA @ 480 V 2POLE, LINE PROTECTION TM230, FTAM, In=500A OVERLOAD PROTECTION IR=500A FIXED SHORT CIRCUIT PROTECTION Ii=5...10 x In W/O CO

3VA5450-6EF31-0AA0
3VA5450-6EF31-0AA0

CIRCUIT BREAKER 3VA5 UL Frame 600 BREAKING CAPACITY CLASS H 65kA @ 480 V 3POLE, LINE PROTECTION TM240, ATAM, In=500A OVERLOAD PROTECTION IR=350A ...500A SHORT CIRCUIT PROTECTION Ii=5...10 x In W/O

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top