3TY7443-0AS0 Siemens

3TY7443-0AS0
Numri i pjesës:3TY7443-0AS0
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3TY7443-0AS0
Fleta e të dhënave:3TY7443-0AS0
Përshkrim:Magnet coil for contactor 3TF44, 3TF45 500 V AC 50 Hz/600 V AC 60 Hz
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3TY7443-0AS0
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3TY7443-0AS0 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3TY7443-0AS0 Aksione3TY7443-0AS0 Çmimi3TY7443-0AS0 Automatizimi Industrial
3TY7443-0AS0 Komponentët3TY7443-0AS0 InventariFurnizuesi 3TY7443-0AS0
Porosit 3TY7443-0AS0 Onlinekerkese 3TY7443-0AS03TY7443-0AS0 Imazhi
{{një foto3TY7443-0AS0 PDF3TY7443-0AS0 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3TY7443-0AS0Bli 3TY7443-0AS0Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6503
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3TY7443-0AP0
3TY7443-0AP0

Magnet coil for contactor 3TF44, 3TF45 230 V AC 50 Hz, 277 V 60 Hz

3TY7443-0AN2
3TY7443-0AN2

Magnet coil for contactor 3TF44, 3TF45 220 V AC 50/60 Hz

3TY7443-0AL2
3TY7443-0AL2

Magnet coil for contactor 3TF44, 3TF45 230 V AC 50/60 Hz

3TY7443-0AK6
3TY7443-0AK6

Magnet coil for contactor 3TF44, 3TF45 120 V AC 60 Hz/110 V AC 50 Hz

3TY7443-0AH0
3TY7443-0AH0

Magnet coil for contactor 3TF44, 3TF45 48 V AC 50 Hz/58 V AC 60 Hz

3TY7443-0AG2
3TY7443-0AG2

Magnet coil for contactor 3TF44, 3TF45 AC 110 V 50/60 Hz

3TY7443-0AF0
3TY7443-0AF0

Magnet coil for contactor 3TF44, 3TF45 110 V AC 50 Hz / 132 V AC 60 Hz

3TY7443-0AD0
3TY7443-0AD0

Magnet coil for contactor 3TF44, 3TF45 42 V AC 50 Hz/50 V AC 60 Hz

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top