3RW5983-0FC00 Siemens

3RW5983-0FC00
Numri i pjesës:3RW5983-0FC00
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RW5983-0FC00
Fleta e të dhënave:3RW5983-0FC00
Përshkrim:Fan cover for 3RW55 and 3RW52, Size 1, 2 and 3
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3RW5983-0FC00
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3RW5983-0FC00 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3RW5983-0FC00 Aksione3RW5983-0FC00 Çmimi3RW5983-0FC00 Automatizimi Industrial
3RW5983-0FC00 Komponentët3RW5983-0FC00 InventariFurnizuesi 3RW5983-0FC00
Porosit 3RW5983-0FC00 Onlinekerkese 3RW5983-0FC003RW5983-0FC00 Imazhi
{{një foto3RW5983-0FC00 PDF3RW5983-0FC00 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3RW5983-0FC00Bli 3RW5983-0FC00Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7055
$30.94
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3RW5980-0HS00
3RW5980-0HS00

HMI module Standard

3RW5980-0HF00
3RW5980-0HF00

HMI module High-Feature

3RW5980-0HD00
3RW5980-0HD00

Door mounting kit IP65 for HMI module

3RW5980-0HC60
3RW5980-0HC60

HMI connecting cable 5 m for door mounting

3RW5980-0CT00
3RW5980-0CT00

communication module Modbus TCP

3RW5980-0CS00
3RW5980-0CS00

communication module PROFINET standard

3RW5980-0CR00
3RW5980-0CR00

Communication module Modbus RTU

3RW5980-0CP00
3RW5980-0CP00

communication module PROFIBUS

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top