3RA2110-1FS15-1BB4 Siemens

3RA2110-1FS15-1BB4
Numri i pjesës:3RA2110-1FS15-1BB4
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RA2110-1FS15-1BB4
Fleta e të dhënave:3RA2110-1FS15-1BB4
Përshkrim:Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S00 3.50...5.00 A 24 V DC Spring-type terminal for 60 mm busbar systems Type of coordination 1, Iq = 150 kA 1 NO (contactor) Adapter length
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3RA2110-1FS15-1BB4
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3RA2110-1FS15-1BB4 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3RA2110-1FS15-1BB4 Aksione3RA2110-1FS15-1BB4 Çmimi3RA2110-1FS15-1BB4 Automatizimi Industrial
3RA2110-1FS15-1BB4 Komponentët3RA2110-1FS15-1BB4 InventariFurnizuesi 3RA2110-1FS15-1BB4
Porosit 3RA2110-1FS15-1BB4 Onlinekerkese 3RA2110-1FS15-1BB43RA2110-1FS15-1BB4 Imazhi
{{një foto3RA2110-1FS15-1BB4 PDF3RA2110-1FS15-1BB4 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3RA2110-1FS15-1BB4Bli 3RA2110-1FS15-1BB4Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11671
$149.94
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3RA2110-1ES15-1BB4
3RA2110-1ES15-1BB4

Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S00 2.80...4.00 A 24 V DC Spring-type terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq =

3RA2110-1ED15-1FB4
3RA2110-1ED15-1FB4

Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S00 2.80...4.00 A 24 V DC screw terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq = 150 k

3RA2110-1EA15-1FB4
3RA2110-1EA15-1FB4

Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S00 2.80...4.00 A 24 V DC screw terminal for installation on standard mounting rail (also fulfills type of coordination 1) Type of coordina

3RA2110-1DS15-1BB4
3RA2110-1DS15-1BB4

Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S00 2.20...3.20 A 24 V DC Spring-type terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq =

3RA2110-1DD15-1FB4
3RA2110-1DD15-1FB4

Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S00 2.20...3.20 A 24 V DC screw terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq = 150 k

3RA2110-1DA15-1FB4
3RA2110-1DA15-1FB4

Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S00 2.20...3.20 A 24 V DC screw terminal for installation on standard mounting rail (also fulfills type of coordination 1) Type of coordina

3RA2110-1CS15-1BB4
3RA2110-1CS15-1BB4

Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S00 1.80...2.50 A 24 V DC Spring-type terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq =

3RA2110-1CD15-1FB4
3RA2110-1CD15-1FB4

Load feeder fuseless, Direct-on-line starting 400 V AC, Size S00 1.80...2.50 A 24 V DC screw terminal for 60 mm busbar systems (also fulfills type of coordination 1) Type of coordination 2, Iq = 150 k

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top