3NB3358-1KK26 Siemens

3NB3358-1KK26
Numri i pjesës:3NB3358-1KK26
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3NB3358-1KK26
Fleta e të dhënave:3NB3358-1KK26
Përshkrim:SITOR fuse link, with slotted blade contacts, 2 x NH3, In: 1700 A, gR, Un AC: 690 V, front indicator
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3NB3358-1KK26
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3NB3358-1KK26 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3NB3358-1KK26 Aksione3NB3358-1KK26 Çmimi3NB3358-1KK26 Automatizimi Industrial
3NB3358-1KK26 Komponentët3NB3358-1KK26 InventariFurnizuesi 3NB3358-1KK26
Porosit 3NB3358-1KK26 Onlinekerkese 3NB3358-1KK263NB3358-1KK26 Imazhi
{{një foto3NB3358-1KK26 PDF3NB3358-1KK26 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3NB3358-1KK26Bli 3NB3358-1KK26Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4801
$1391.30
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3NB3358-1KK27
3NB3358-1KK27

SITOR fuse link, with slotted blade contacts, 3 x NH3, In: 1700 A, gR, Un AC: 690 V, front indicator

3NB3362-1KK27
3NB3362-1KK27

SITOR fuse link, with slotted blade contacts, 3 x NH3, In: 1900 A, gR, Un AC: 690 V, front indicator

3NC1000
3NC1000

SITOR fuse tong

3NC1038-1
3NC1038-1

SENTRON, cylindrical fuse holder, 10x38 mm, 1-pole, In: 30 A, Un AC: 600 V, Flat version

3NC1038-2
3NC1038-2

SENTRON, cylindrical fuse holder, 10x38 mm, 2-pole, In: 30 A, Un AC: 600 V, Flat version

3NC1038-3
3NC1038-3

SENTRON, cylindrical fuse holder, 10x38 mm, 3-pole, In: 30 A, Un AC: 600 V, Flat version

3NC2291
3NC2291

SITOR fuse-disconnector 22x 58, Up to 100 A, 690 V AC

3NC2393-0MK
3NC2393-0MK

SITOR fuse holder 22x 127 63 A 1500 V AC/1000 V DC 3-pole

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top