3KX7114-8AA01
Numri i pjesës:3KX7114-8AA01
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KX7114-8AA01
Fleta e të dhënave:3KX7114-8AA01
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KX7114-8AA01
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv

Siemens 3KX7114-8AA01 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KX7114-8AA01 Aksione3KX7114-8AA01 Çmimi3KX7114-8AA01 Automatizimi Industrial
3KX7114-8AA01 Komponentët3KX7114-8AA01 InventariFurnizuesi 3KX7114-8AA01
Porosit 3KX7114-8AA01 Onlinekerkese 3KX7114-8AA013KX7114-8AA01 Imazhi
{{një foto3KX7114-8AA01 PDF3KX7114-8AA01 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KX7114-8AA01Bli 3KX7114-8AA01Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8453
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KX7114-8BA01
3KX7114-8BA01

MAN. DOPPIA DIRETTA per 3K-718

3KX7115-1AA00
3KX7115-1AA00

COMM+Cache BORNE ZW 70mm GR1

3KX7115-3AA00
3KX7115-3AA00

CO MM+Cache BORNE ZW 120 mm Sz. 3

3KX7115-4AA00
3KX7115-4AA00

CO MM+Cache BORNE ZW 120 mm Sz. 4

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top