3KX7112-8AB00 Siemens

3KX7112-8AB00
Numri i pjesës:3KX7112-8AB00
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KX7112-8AB00
Fleta e të dhënave:3KX7112-8AB00
Përshkrim:Door-coupl. rotary handle (emergency) FO
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KX7112-8AB00
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3KX7112-8AB00 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KX7112-8AB00 Aksione3KX7112-8AB00 Çmimi3KX7112-8AB00 Automatizimi Industrial
3KX7112-8AB00 Komponentët3KX7112-8AB00 InventariFurnizuesi 3KX7112-8AB00
Porosit 3KX7112-8AB00 Onlinekerkese 3KX7112-8AB003KX7112-8AB00 Imazhi
{{një foto3KX7112-8AB00 PDF3KX7112-8AB00 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KX7112-8AB00Bli 3KX7112-8AB00Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9427
$86.65
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KX7112-8AB01
3KX7112-8AB01

MAN. DOPPIA B.P.NERA per 3K-718

3KX7112-8BB00
3KX7112-8BB00

MAN. DOPPIA B.P. EMERGENZA per

3KX7113-4AA00
3KX7113-4AA00

C: S PORTE VER ZW 120 mm Sz. 3: 4

3KX7113-4AB00
3KX7113-4AB00

C: S PORTE VER GE 120 mm Sz. 3: 4

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top