3KL7142-3AE02
Numri i pjesës:3KL7142-3AE02
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KL7142-3AE02
Fleta e të dhënave:3KL7142-3AE02
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KL7142-3AE02
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv

Siemens 3KL7142-3AE02 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KL7142-3AE02 Aksione3KL7142-3AE02 Çmimi3KL7142-3AE02 Automatizimi Industrial
3KL7142-3AE02 Komponentët3KL7142-3AE02 InventariFurnizuesi 3KL7142-3AE02
Porosit 3KL7142-3AE02 Onlinekerkese 3KL7142-3AE023KL7142-3AE02 Imazhi
{{një foto3KL7142-3AE02 PDF3KL7142-3AE02 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KL7142-3AE02Bli 3KL7142-3AE02Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9195
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KL7142-3AE04
3KL7142-3AE04

Disconnector with fuses 3 x 400 A

3KL7142-3CA00
3KL7142-3CA00

Switch disconnector with fuses 3x 400A W

3KL7142-4AD00
3KL7142-4AD00

SECTION FUS-NH 4x 400 A COMM MOT

3KL7142-4AE01
3KL7142-4AE01

Switch disconnector with fuses 4x 400A WI

3KL7142-4AE02
3KL7142-4AE02

Switch disconnector with fuses 4x 400A WI

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top