3KL7112-4AA00 Siemens

3KL7112-4AA00
Numri i pjesës:3KL7112-4AA00
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KL7112-4AA00
Fleta e të dhënave:3KL7112-4AA00
Përshkrim:SECTION FUS-NH 4x 45A SANS COMM
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KL7112-4AA00
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3KL7112-4AA00 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KL7112-4AA00 Aksione3KL7112-4AA00 Çmimi3KL7112-4AA00 Automatizimi Industrial
3KL7112-4AA00 Komponentët3KL7112-4AA00 InventariFurnizuesi 3KL7112-4AA00
Porosit 3KL7112-4AA00 Onlinekerkese 3KL7112-4AA003KL7112-4AA00 Imazhi
{{një foto3KL7112-4AA00 PDF3KL7112-4AA00 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KL7112-4AA00Bli 3KL7112-4AA00Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7984
$126.73
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KL7112-4BA00
3KL7112-4BA00

SECTION FUS-NFC 4x 45A SANS COMM

3KL7113-3BA00
3KL7113-3BA00

SECTION FUS-NFC 3x 63A SANS COMM

3KL7113-4BA00
3KL7113-4BA00

SECTION FUS-NFC 4x 63A SANS COMM

3KL7113-4CA00
3KL7113-4CA00

Switch disconnector with fuses 4x 63A WI

3KL7114-3BA00
3KL7114-3BA00

SECTION FUS-NFC 3x 80 A SANS COMM

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top