3KF2416-4LF11 Siemens

3KF2416-4LF11
Numri i pjesës:3KF2416-4LF11
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KF2416-4LF11
Fleta e të dhënave:3KF2416-4LF11
Përshkrim:Switch disconnector with fuse 160 A, Size 2, 4-pole for LV HRC fuse Sz. 000 and 00 Side operating mechanism left Basic unit without handle flat terminal
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KF2416-4LF11
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv

Siemens 3KF2416-4LF11 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KF2416-4LF11 Aksione3KF2416-4LF11 Çmimi3KF2416-4LF11 Automatizimi Industrial
3KF2416-4LF11 Komponentët3KF2416-4LF11 InventariFurnizuesi 3KF2416-4LF11
Porosit 3KF2416-4LF11 Onlinekerkese 3KF2416-4LF113KF2416-4LF11 Imazhi
{{një foto3KF2416-4LF11 PDF3KF2416-4LF11 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KF2416-4LF11Bli 3KF2416-4LF11Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6563
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KF2416-4RF11
3KF2416-4RF11

Switch disconnector with fuse 160 A, Size 2, 4-pole for LV HRC fuse Sz. 000 and 00 Side operating mechanism right Basic unit without handle flat terminal

3KF3325-0LF11
3KF3325-0LF11

Switch disconnector with fuse 250 A, Size 3, 3-pole for LV HRC fuse Sz. 0 and 1 Front operating mechanism left Basic unit without handle flat terminal

3KF3325-0MF11
3KF3325-0MF11

Switch disconnector with fuse 250 A, Size 3, 3-pole for LV HRC fuse Sz. 0 and 1 Front operating mechanism center Basic unit without handle flat terminal

3KF3325-0MF51
3KF3325-0MF51

Switch disconnector with fuse 3KF SITOR, 250 A, Size 3, 3-pole, for LV HRC fuse Sz. 0 and 1 for semiconductor protection, front operating mechanism, central, basic unit without handle, flat terminal w

3KF3325-2LF11
3KF3325-2LF11

Switch disconnector with fuse 250 A, Size 3, 3-pole for LV HRC fuse Sz. 0 and 1 Front operating mechanism left Complete unit with direct operating mechanism gray flat terminal

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top