3KD9218-1 Siemens

3KD9218-1
Numri i pjesës:3KD9218-1
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KD9218-1
Fleta e të dhënave:3KD9218-1
Përshkrim:Accessory for 3KD size 2 Connecting jumper for series connection of 2 poles Box terminal contains 1 unit
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KD9218-1
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3KD9218-1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KD9218-1 Aksione3KD9218-1 Çmimi3KD9218-1 Automatizimi Industrial
3KD9218-1 Komponentët3KD9218-1 InventariFurnizuesi 3KD9218-1
Porosit 3KD9218-1 Onlinekerkese 3KD9218-13KD9218-1 Imazhi
{{një foto3KD9218-1 PDF3KD9218-1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KD9218-1Bli 3KD9218-1Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 5134
$37.48
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KD9301-1
3KD9301-1

Accessory for 3KD size 3 Direct operating mechanism, for front operating mechanism, grey, Standard version can be locked in OFF position with three padlocks

3KD9301-2
3KD9301-2

Accessory for 3KD size 3 Direct operating mechanism, for front operating mechanism, red/yellow, Standard version can be locked in OFF position with three padlocks

3KD9302-0
3KD9302-0

Accessory for 3KD size 3 Extension shaft for door-coupling rotary operating mechanism Length 300 mm 8 x 8 mm to 10 x 10 mm

3KD9302-1
3KD9302-1

Accessory for 3KD size 3 Extension shaft for door-coupling rotary operating mechanism Length 600 mm 8 x 8 mm to 10 x 10 mm

3KD9304-0
3KD9304-0

Accessory for 3KD size 3 Cable connection cover for connecting jumper for series connection of 2 poles contains 1 unit

3KD9304-1
3KD9304-1

Accessory for 3KD size 3 3KC0 size 3 Cable connection cover short version contains 1 unit

3KD9304-5
3KD9304-5

Accessory for 3KD size 3 , 3KC0 size 3 Cable connection cover short version contains 10 units

3KD9304-6
3KD9304-6

Accessory for 3KD size 3 3KC0 size 3 Cable connection cover Standard length contains 8 units

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top