3KD4634-0QE10-0 Siemens

3KD4634-0QE10-0
Numri i pjesës:3KD4634-0QE10-0
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KD4634-0QE10-0
Fleta e të dhënave:3KD4634-0QE10-0
Përshkrim:Switch disconnector 630 A, Size 4, 3-pole Lateral operating mechanism left Basic unit without handle flat terminal
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KD4634-0QE10-0
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3KD4634-0QE10-0 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KD4634-0QE10-0 Aksione3KD4634-0QE10-0 Çmimi3KD4634-0QE10-0 Automatizimi Industrial
3KD4634-0QE10-0 Komponentët3KD4634-0QE10-0 InventariFurnizuesi 3KD4634-0QE10-0
Porosit 3KD4634-0QE10-0 Onlinekerkese 3KD4634-0QE10-03KD4634-0QE10-0 Imazhi
{{një foto3KD4634-0QE10-0 PDF3KD4634-0QE10-0 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KD4634-0QE10-0Bli 3KD4634-0QE10-0Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7165
$644.40
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KD4634-0QE40-0
3KD4634-0QE40-0

Switch disconnector 630 A, Size 4, 3-pole Side operating mechanism right Basic unit without handle flat terminal

3KD4640-0QE10-0
3KD4640-0QE10-0

Switch disconnector 630 A, Size 4, 4-pole Front operating mechanism left Basic unit without handle flat terminal

3KD4640-0QE20-0
3KD4640-0QE20-0

Switch disconnector 630 A, Size 4, 4-pole Front operating mechanism center Basic unit without handle flat terminal

3KD4642-0QE10-0
3KD4642-0QE10-0

Switch disconnector 630 A, Size 4, 4-pole Front operating mechanism left Complete unit with direct operating mechanism gray flat terminal

3KD4644-0QE10-0
3KD4644-0QE10-0

Switch disconnector 630 A, Size 4, 4-pole Lateral operating mechanism left Basic unit without handle flat terminal

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top