3KA7151-4CD00 Siemens

3KA7151-4CD00
Numri i pjesës:3KA7151-4CD00
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KA7151-4CD00
Fleta e të dhënave:3KA7151-4CD00
Përshkrim:Change-over switch 4 x 800 A over- lap-WI
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KA7151-4CD00
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3KA7151-4CD00 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KA7151-4CD00 Aksione3KA7151-4CD00 Çmimi3KA7151-4CD00 Automatizimi Industrial
3KA7151-4CD00 Komponentët3KA7151-4CD00 InventariFurnizuesi 3KA7151-4CD00
Porosit 3KA7151-4CD00 Onlinekerkese 3KA7151-4CD003KA7151-4CD00 Imazhi
{{një foto3KA7151-4CD00 PDF3KA7151-4CD00 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KA7151-4CD00Bli 3KA7151-4CD00Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11107
$4543.09
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KA7151-4DD00
3KA7151-4DD00

INVERSOR DE REDE MOTORIZADO,TAM .5, 4P,

3KA7152-3AD00
3KA7152-3AD00

SECTION 3x 1000 A COMMANDE MOT

3KA7152-3AE00
3KA7152-3AE00

Switch disconnector 3 x 1000 A with shunt R

3KA7152-3AE01
3KA7152-3AE01

Switch disconnector 3 x 1000 A with shunt R

3KA7152-3AE02
3KA7152-3AE02

Switch disconnector 3 x 1000 A with shunt R

3KA7152-3AE03
3KA7152-3AE03

Switch disconnector 3 x 1000 A with shunt R

3KA7152-3AE04
3KA7152-3AE04

Switch disconnector 3 x 1000 A with shunt R

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top