3KA7116-4AA00 Siemens

3KA7116-4AA00
Numri i pjesës:3KA7116-4AA00
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KA7116-4AA00
Fleta e të dhënave:3KA7116-4AA00
Përshkrim:SECTION 4x 125A SANS COMM
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3KA7116-4AA00
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3KA7116-4AA00 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3KA7116-4AA00 Aksione3KA7116-4AA00 Çmimi3KA7116-4AA00 Automatizimi Industrial
3KA7116-4AA00 Komponentët3KA7116-4AA00 InventariFurnizuesi 3KA7116-4AA00
Porosit 3KA7116-4AA00 Onlinekerkese 3KA7116-4AA003KA7116-4AA00 Imazhi
{{një foto3KA7116-4AA00 PDF3KA7116-4AA00 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3KA7116-4AA00Bli 3KA7116-4AA00Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8439
$108.49
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3KA7151-4AA00
3KA7151-4AA00

SECTION 4x 800 A SANS COMM

3KX7112-4AB00
3KX7112-4AB00

C: S PORTE GE 120 mm Sz. 3: 4

3KX7133-3AA00
3KX7133-3AA00

Cache BORNE 3KA71 Sz. 3

3KX7141-4AA00
3KX7141-4AA00

CONT. AUX 1NO+1NF Sz. 4

3LD2103-3VK51
3LD2103-3VK51

SENTRON, Switch disconnector 3LD, main switch, 6-pole, Iu: 25 A, Operating power / at AC-23 A at 400 V: 9.5 kW, front-mounted, rotary operating mechanism, black, 4-hole mounting of the handle

3LD2213-1TL51
3LD2213-1TL51

SENTRON, Switch disconnector 3LD, main switch, 4-pole, Iu: 32 A, Operating power / at AC-23 A at 400 V: 11.5 kW, floor mounting with door coupling, rotary operating mechanism, black, 4-hole mounting o

3LD2814-0TK51
3LD2814-0TK51

SENTRON, Switch disconnector 3LD, main switch, 3-pole, Iu: 125 A, Operating power / at AC-23 A at 400 V: 45 kW, floor mounting with door coupling, rotary operating mechanism, black, 4-hole mounting of

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top