1FK2104-4AK10-0CA0 Siemens

1FK2104-4AK10-0CA0
Numri i pjesës:1FK2104-4AK10-0CA0
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-1FK2104-4AK10-0CA0
Fleta e të dhënave:1FK2104-4AK10-0CA0
Përshkrim:****spare part**** SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=1.27 Nm; PN = 0.4 kW at nN=3000 rpm; converter at max. 480 V supply system; with holding brake; degree of protection IP64; cylindrical shaft D19x40
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1FK2104-4AK10-0CA0
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 1FK2104-4AK10-0CA0 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1FK2104-4AK10-0CA0 Aksione1FK2104-4AK10-0CA0 Çmimi1FK2104-4AK10-0CA0 Automatizimi Industrial
1FK2104-4AK10-0CA0 Komponentët1FK2104-4AK10-0CA0 InventariFurnizuesi 1FK2104-4AK10-0CA0
Porosit 1FK2104-4AK10-0CA0 Onlinekerkese 1FK2104-4AK10-0CA01FK2104-4AK10-0CA0 Imazhi
{{një foto1FK2104-4AK10-0CA0 PDF1FK2104-4AK10-0CA0 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1FK2104-4AK10-0CA0Bli 1FK2104-4AK10-0CA0Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9319
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1FK2104-4AK01-1DA0
1FK2104-4AK01-1DA0

SIMOTICS S-1FK2 HD Servo motor M0=1.27 Nm; PN = 0.4 kW at nN=3000 rpm; Converter at max. 480 V supply system; Degree of protection IP65; Shaft D19x40 mm with feather key; Absolute encoder 20-bit + 12-

1FK2104-4AK01-1CA0
1FK2104-4AK01-1CA0

SIMOTICS S-1FK2 HD Servo motor M0=1.27 Nm; PN = 0.4 kW at nN=3000 rpm; Converter at max. 480 V supply system; Degree of protection IP65; Shaft D19x40 mm with feather key; Absolute encoder single-turn

6ES7511-1CK02-4YB5
6ES7511-1CK02-4YB5

***60 Years of SIMATIC*** SIMATIC S7-1500, starter kit, consisting of: CPU 1511C-1 PN, power supply PM1507, 24 V/3 A, mounting rail 160 mm, SIMATIC Memory Card, 4 MB, Ethernet cable, STEP 7 V15 Profes

6ES7511-1CK01-4YB5
6ES7511-1CK01-4YB5

***60 Years of SIMATIC*** SIMATIC S7-1500, starter kit, consisting of: CPU 1511C-1 PN, power supply PM1507, 24V/3A, mounting rail 160 mm, SIMATIC Memory Card, 4 MB, Ethernet cable, STEP 7 V15 Professi

3NP1953-1CA20
3NP1953-1CA20

Reach-around protection for Busbars, system Rittal, for size NH2, accessory for fuse switch disconnector 3NP1

3NP1953-1CB00
3NP1953-1CB00

Cable connection cover, cover, accessory for fuse switch disconnector 3NP1

3NP1953-1CD00
3NP1953-1CD00

Cable connection cover with reach-around protection, for size NH2, Accessory for fuse Switch disconnector 3NP1

3NP1953-1DA00
3NP1953-1DA00

System masking frame 375 x 245 mm, for Size NH2, accessory for fuse switch disconnector 3NP1

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top