1FK2102-1AG10-1SA0 Siemens

1FK2102-1AG10-1SA0
Numri i pjesës:1FK2102-1AG10-1SA0
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-1FK2102-1AG10-1SA0
Fleta e të dhënave:1FK2102-1AG10-1SA0
Përshkrim:SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=0.32 Nm; PN = 0.1 kW at nN=3000 rpm (200-240 V); with holding brake; degree of protection IP64; shaft D8x25mm with fitted key; absolute encoder single-turn 22-bit (en
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1FK2102-1AG10-1SA0
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 1FK2102-1AG10-1SA0 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1FK2102-1AG10-1SA0 Aksione1FK2102-1AG10-1SA0 Çmimi1FK2102-1AG10-1SA0 Automatizimi Industrial
1FK2102-1AG10-1SA0 Komponentët1FK2102-1AG10-1SA0 InventariFurnizuesi 1FK2102-1AG10-1SA0
Porosit 1FK2102-1AG10-1SA0 Onlinekerkese 1FK2102-1AG10-1SA01FK2102-1AG10-1SA0 Imazhi
{{një foto1FK2102-1AG10-1SA0 PDF1FK2102-1AG10-1SA0 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1FK2102-1AG10-1SA0Bli 1FK2102-1AG10-1SA0Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11434
$767.35
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1FK2102-1AG10-1MA0
1FK2102-1AG10-1MA0

SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=0.32 Nm; PN = 0.1 kW at nN=3000 rpm (200-240 V); with holding brake; degree of protection IP64; shaft D8x25mm with fitted key; absolute encoder 22-bit + 12-bit multit

1FK2102-1AG10-0SA0
1FK2102-1AG10-0SA0

SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=0.32 Nm; PN = 0.1 kW at nN=3000 rpm (200-240 V); with holding brake; degree of protection IP64; cylindrical shaft D8x25mm; absolute encoder single-turn 22-bit (encode

1FK2102-1AG01-1SA0
1FK2102-1AG01-1SA0

SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=0.32 Nm; PN = 0.1 kW at nN=3000 rpm (200-240 V); degree of protection IP65; shaft D8x25mm with fitted key; absolute encoder single-turn 22-bit (encoder AS22DQC); with

1FK2102-1AG01-1MA0
1FK2102-1AG01-1MA0

SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=0.32 Nm; PN = 0.1 kW at nN=3000 rpm (200-240 V); degree of protection IP65; shaft D8x25mm with fitted key; absolute encoder 22-bit + 12-bit multiturn (encoder AM22DQC

1FK2102-1AG01-0SA0
1FK2102-1AG01-0SA0

SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=0.32 Nm; PN = 0.1 kW at nN=3000 rpm (200-240 V); degree of protection IP65; cylindrical shaft D8x25mm; absolute encoder single-turn 22-bit (encoder AS22DQC); with OCC

1FK2102-1AG01-0MA0
1FK2102-1AG01-0MA0

SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=0.32 Nm; PN = 0.1 kW at nN=3000 rpm (200-240 V); degree of protection IP65; cylindrical shaft D8x25mm; absolute encoder 22-bit + 12-bit multiturn (encoder AM22DQC); w

1FK2102-0AG11-1SA0
1FK2102-0AG11-1SA0

SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=0.16 Nm; PN = 0.05 kW at nN=3000 rpm (200-240 V); with holding brake; degree of protection IP65; shaft D8x25mm with fitted key; absolute encoder single-turn 22-bit (e

1FK2102-0AG11-1MA0
1FK2102-0AG11-1MA0

SIMOTICS S-1FK2 HD servo motor M0=0.16 Nm; PN = 0.05 kW at nN=3000 rpm (200-240 V); with holding brake; degree of protection IP65; shaft D8x25mm with fitted key; absolute encoder 22-bit + 12-bit multi

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top