GJL1311901R0101 ABB VB7-30-10-01

GJL1311901R0101
Numri i pjesës:GJL1311901R0101
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-GJL1311901R0101
Fleta e të dhënave:GJL1311901R0101
Përshkrim:VB7-30-10-01 Mini Rev.Contactor
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës GJL1311901R0101
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB GJL1311901R0101 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

The VB7-30-10 mini reversing contactor is a compact 3 pole contactor with 1 auxiliary contact, screw terminals and normal mechanical interlock. They are ideally suited for applications where reliability is a must and space is at a premium. Mini reversing contactors are used in residential buldings, commercial buildings and industrial applications for the control of three-phase motor loads up to 5.5 kW (AC-3). Further features are the silent coil, a switch position indication and the integrated possibility for rail or wall mounting.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

GJL1311901R0101 AksioneGJL1311901R0101 ÇmimiGJL1311901R0101 Automatizimi Industrial
GJL1311901R0101 KomponentëtGJL1311901R0101 InventariFurnizuesi GJL1311901R0101
Porosit GJL1311901R0101 Onlinekerkese GJL1311901R0101GJL1311901R0101 Imazhi
{{një fotoGJL1311901R0101 PDFGJL1311901R0101 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave GJL1311901R0101Bli GJL1311901R0101Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9712
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

GJL1311901R0013
GJL1311901R0013

VB7-30-01-03 Mini Rev.Contactor

GJL1311501R0003
GJL1311501R0003

B7-22-00-03 Mini Contactor

GJL1311501R0002
GJL1311501R0002

B7-22-00-02 Mini Contactor

GJL1311501R0001
GJL1311501R0001

B7-22-00-01 Mini Contactor

GJL1311209R8005
GJL1311209R8005

B7-40-00-P-85 Mini Contactor

GJL1311209R8000
GJL1311209R8000

B7-40-00-P-80 Mini Contactor

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top