GJL1213009R8101 ABB BC6-30-10-P-1.4-81

GJL1213009R8101
Numri i pjesës:GJL1213009R8101
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-GJL1213009R8101
Fleta e të dhënave:GJL1213009R8101
Përshkrim:BC6-30-10-P-1.4-81 Mini Contactor
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës GJL1213009R8101
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB GJL1213009R8101 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

The BC6-30-10-P mini contactor is a compact 3 pole contactor with 1 auxiliary contact and soldering pins. They are ideally suited for applications where reliability is a must and space is at a premium. Mini contactors are used in residential buldings, commercial buildings and industrial applications for the control of single or three-phase loads up to 4 kW (AC-3) and 20 A / 690 V (AC-1) or switching of control signals. Due to the low coil consumption, this device can be directly controlled by a PLC. Further features are the noiseless and hum-free coil and a switch position indication.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

GJL1213009R8101 AksioneGJL1213009R8101 ÇmimiGJL1213009R8101 Automatizimi Industrial
GJL1213009R8101 KomponentëtGJL1213009R8101 InventariFurnizuesi GJL1213009R8101
Porosit GJL1213009R8101 Onlinekerkese GJL1213009R8101GJL1213009R8101 Imazhi
{{një fotoGJL1213009R8101 PDFGJL1213009R8101 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave GJL1213009R8101Bli GJL1213009R8101Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11952
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

GJL1213009R8011
GJL1213009R8011

BC6-30-01-P-1.4-81 Mini Contactor

GJL1213009R5011
GJL1213009R5011

BC6-30-01-P-2.4-51 Mini Contactor

GJL1213009R1106
GJL1213009R1106

BC6-30-10-P-16 Mini Contactor

GJL1213009R1016
GJL1213009R1016

BC6-30-01-P-16 Mini Contactor

GJL1213009R0107
GJL1213009R0107

BC6-30-10-P-07 Mini Contactor

GJL1213009R0105
GJL1213009R0105

BC6-30-10-P-05 Mini Contactor

GJL1213009R0104
GJL1213009R0104

BC6-30-10-P-04 Mini Contactor

GJL1213009R0103
GJL1213009R0103

BC6-30-10-P-03 Mini Contactor

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top