GHV9210018V0022 ABB VSUE

GHV9210018V0022
Numri i pjesës:GHV9210018V0022
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-GHV9210018V0022
Fleta e të dhënave:GHV9210018V0022
Përshkrim:VSUE Window Lock Monitoring Contact
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës GHV9210018V0022
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB GHV9210018V0022 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Lock monitoring is carried out with a special magnet and a reed contact. The magnet is mounted on the push rod of the window sash while the reed contact is mounted on the frame. The connection cable LIYY 4 x 0.14 mm² is 4 m in length. VdS No. G 190074. VdS class C.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

GHV9210018V0022 AksioneGHV9210018V0022 ÇmimiGHV9210018V0022 Automatizimi Industrial
GHV9210018V0022 KomponentëtGHV9210018V0022 InventariFurnizuesi GHV9210018V0022
Porosit GHV9210018V0022 Onlinekerkese GHV9210018V0022GHV9210018V0022 Imazhi
{{një fotoGHV9210018V0022 PDFGHV9210018V0022 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave GHV9210018V0022Bli GHV9210018V0022Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 3100
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

GHQ7132443R0021
GHQ7132443R0021

NDU/W Emergency Call Button, white,

GHQ7132443R0011
GHQ7132443R0011

ND/W Emergency Call Button, white,

GHQ7132443R0004
GHQ7132443R0004

NDA/W Cover Plate for Emergency Call

GHQ6310084R0111
GHQ6310084R0111

JSB/S1.1 Shutter Control Unit, MDRC

GHQ6310080R0111
GHQ6310080R0111

LM/S1.1 Logic Module, MDRC

GHQ6310062R0111
GHQ6310062R0111

AM/S12.1 Battery Module, 12 V DC, MDRC

GHQ6310049R0111
GHQ6310049R0111

SU/S30.640.1 Uninterruptible EIB Power

GHQ6301910R0001
GHQ6301910R0001

KS/K4.1 Cable Set, Basic

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top