4TBP833380C0100 ABB PS542B63

4TBP833380C0100
Numri i pjesës:4TBP833380C0100
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-4TBP833380C0100
Fleta e të dhënave:4TBP833380C0100
Përshkrim:PolySafe Encl. IP65 1250x1000x320 DD FrB
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 4TBP833380C0100
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 4TBP833380C0100 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Cabinets with hinged door (centre bar) on front and back are supplied assembled. The cabinets are made of self-extinguishing, glass-fibre reinforced and halogen-free polyester, coloured in RAL 7035 (light grey) and offer maximum protection for the operator and the built-in equipment by means of protective insulation and also a high degree of protection of IP65 in accordance with IEC 60529, EN 60529. The cabinets have a degree of protection of IK 10 according to EN 62262 and IEC 62262. Floor and plinth mounting. Combinable in height, width and depth. Rated insulation voltage Ui= 1000V PSSDT542 Cabinet 1250x1000x320 FT vh with hinged doors on front and rearIP65, IK10
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

4TBP833380C0100 Aksione4TBP833380C0100 Çmimi4TBP833380C0100 Automatizimi Industrial
4TBP833380C0100 Komponentët4TBP833380C0100 InventariFurnizuesi 4TBP833380C0100
Porosit 4TBP833380C0100 Onlinekerkese 4TBP833380C01004TBP833380C0100 Imazhi
{{një foto4TBP833380C0100 PDF4TBP833380C0100 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 4TBP833380C0100Bli 4TBP833380C0100Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6268
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

4TBP833379C0100
4TBP833379C0100

PS530B63 PolySafe Encl. IP65 1250X750X320 D FrBa

4TBP833378C0100
4TBP833378C0100

PolySafe Encl. IP65 1000x1250x320 DD FrB

4TBP833377C0100
4TBP833377C0100

PolySafe Encl. IP65 1000x1000x320 DD FrB

4TBP833376C0100
4TBP833376C0100

PolySafe Encl. IP65 1000x1000x320 D FrBa

4TBP833375C0100
4TBP833375C0100

PS420B63 POLYSAFE ENCL. IP65 1000X500X320 D FRBA

4TBP833374C0100
4TBP833374C0100

POLYSAFE ENCL. IP65 750X1250X320 DD FRBA

4TBP833373C0100
4TBP833373C0100

PS330B63 POLYSAFE ENCL. IP65 750X750X320 D FRBA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top