4TBO851176C0100 ABB AP71TC

4TBO851176C0100
Numri i pjesës:4TBO851176C0100
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-4TBO851176C0100
Fleta e të dhënave:4TBO851176C0100
Përshkrim:APO 71 COVER (Polycarbonate)
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 4TBO851176C0100
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 4TBO851176C0100 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

APO iso-distributors. ADT7 Lid 370x300x45mm Polycarbonate, transparentwith lid screws
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

4TBO851176C0100 Aksione4TBO851176C0100 Çmimi4TBO851176C0100 Automatizimi Industrial
4TBO851176C0100 Komponentët4TBO851176C0100 InventariFurnizuesi 4TBO851176C0100
Porosit 4TBO851176C0100 Onlinekerkese 4TBO851176C01004TBO851176C0100 Imazhi
{{një foto4TBO851176C0100 PDF4TBO851176C0100 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 4TBO851176C0100Bli 4TBO851176C0100Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9360
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

4TBO851173C0100
4TBO851173C0100

APO 31 COVER (POLYCARBONATE)

4TBO851171C0100
4TBO851171C0100

APO 81 MOUNT.PLATE (METAL)

4TBO851170C0100
4TBO851170C0100

APO 81 MOUNT.PL. (PERTINAX)

4TBO851112C0100
4TBO851112C0100

CABLEBOX BRIDGE 370MM APO

4TBO851111C0100
4TBO851111C0100

APCC75 CABLE CLAMP

4TBO851110C0100
4TBO851110C0100

CABLE TENSILE RELIEVE

4TBO851106C0100
4TBO851106C0100

APRCS RUBBER CABLE SLEEVE

4TBO851105C0100
4TBO851105C0100

CABLE CLAMP DIA 75MM

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top