4TBA831023C0100 ABB AR831023

4TBA831023C0100
Numri i pjesës:4TBA831023C0100
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-4TBA831023C0100
Fleta e të dhënave:4TBA831023C0100
Përshkrim:AR831023 RAIL CABLECL W800
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 4TBA831023C0100
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 4TBA831023C0100 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

ARIA Accessories. PATK8 Terminal strip for N/PE terminals for 10 terminal blocks for ARIA 108
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

4TBA831023C0100 Aksione4TBA831023C0100 Çmimi4TBA831023C0100 Automatizimi Industrial
4TBA831023C0100 Komponentët4TBA831023C0100 InventariFurnizuesi 4TBA831023C0100
Porosit 4TBA831023C0100 Onlinekerkese 4TBA831023C01004TBA831023C0100 Imazhi
{{një foto4TBA831023C0100 PDF4TBA831023C0100 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 4TBA831023C0100Bli 4TBA831023C0100Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7989
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

4TBA831022C0100
4TBA831022C0100

AR831022 RAIL CABLECL W600

4TBA831021C0100
4TBA831021C0100

RAIL TERMIN.BLOCK500

4TBA831020C0100
4TBA831020C0100

AR831020 RAIL CABLECL W400

4TBA831019C0100
4TBA831019C0100

AR831019 RAIL CABLECL W300

4TBA831018C0100
4TBA831018C0100

RAIL TERMINALBL.W200

4TBA831010C0100
4TBA831010C0100

ARIA HINGE SUP. (FOR COVERPLATE)

4TBA831008C0100
4TBA831008C0100

AR831008 LOCKSHAFT DB 3MM ; AR831008

4TBA831007C0100
4TBA831007C0100

AR831007 LOCKSHAFT TRIA 11 ; AR831007

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top