2TMA210161W0001 ABB M2300-101

2TMA210161W0001
Numri i pjesës:2TMA210161W0001
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-2TMA210161W0001
Fleta e të dhënave:2TMA210161W0001
Përshkrim:M2300-101 System controller, MDRC
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 2TMA210161W0001
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 2TMA210161W0001 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

System controller, MDRC, 1200mA, with the updated "all on"/"one on" setting
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

2TMA210161W0001 Aksione2TMA210161W0001 Çmimi2TMA210161W0001 Automatizimi Industrial
2TMA210161W0001 Komponentët2TMA210161W0001 InventariFurnizuesi 2TMA210161W0001
Porosit 2TMA210161W0001 Onlinekerkese 2TMA210161W00012TMA210161W0001 Imazhi
{{një foto2TMA210161W0001 PDF2TMA210161W0001 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 2TMA210161W0001Bli 2TMA210161W0001Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7300
$148.07
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

2CSM229921R1341
2CSM229921R1341

TL1 Twilight switch

2CSM204723R1801
2CSM204723R1801

E 94/32 Fuse switch disconnector

2CSM200883R1801
2CSM200883R1801

E 92/32 Fuse switch disconnector

2CSM222531R1000
2CSM222531R1000

DW1 Digital Time switch

2CDS242280R0064
2CDS242280R0064

S202CL-C6 Miniature Circuit Breaker

GHS2001901R0003
GHS2001901R0003

S2C-DH Rotary operating mechanism

2CDS283001R0324
2CDS283001R0324

S203P-C32 Miniature Circuit Breaker

2CDS283001R0084
2CDS283001R0084

S203P-C8 Miniature Circuit Breaker

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top