2CSM260053R0801 ABB TM-S 630/12-24 P

2CSM260053R0801
Numri i pjesës:2CSM260053R0801
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CSM260053R0801
Fleta e të dhënave:2CSM260053R0801
Përshkrim:TM-S 630/12-24 P Single phase control and safety transformer
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 2CSM260053R0801
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 2CSM260053R0801 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Isolation transformer for supplying safety extra low voltage circuits (<50 V on no load). Accidental contact with the secondary winding phases can be withstood without any danger.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

2CSM260053R0801 Aksione2CSM260053R0801 Çmimi2CSM260053R0801 Automatizimi Industrial
2CSM260053R0801 Komponentët2CSM260053R0801 InventariFurnizuesi 2CSM260053R0801
Porosit 2CSM260053R0801 Onlinekerkese 2CSM260053R08012CSM260053R0801 Imazhi
{{një foto2CSM260053R0801 PDF2CSM260053R0801 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 2CSM260053R0801Bli 2CSM260053R0801Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8962
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

2CSM260043R0801
2CSM260043R0801

TM-S 200/12-24 P Single phase control and safety transformer

2CSM259543R1801
2CSM259543R1801

E 9F22 AM100 Fuse link

2CSM259533R1801
2CSM259533R1801

E 9F22 GG25 Fuse link

2CSM259523R1801
2CSM259523R1801

E 9F22 GG100 Fuse link

2CSM259413R1801
2CSM259413R1801

E 9F22 AM50 Fuse link

2CSM259403R1801
2CSM259403R1801

E 9F22 GG12 Fuse link

2CSM259393R1801
2CSM259393R1801

E 9F22 GG50 Fuse link

2CSM259343R0721
2CSM259343R0721

M1363 Socket outlet

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top