2CSM257543R1801 ABB E 9F10 GG4

2CSM257543R1801
Numri i pjesës:2CSM257543R1801
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CSM257543R1801
Fleta e të dhënave:2CSM257543R1801
Përshkrim:E 9F10 GG4 Fuse link
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 2CSM257543R1801
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 2CSM257543R1801 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

E 9F10 GG4 is a 10,3x38 mm cylindrical fuse for circuit protection
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

2CSM257543R1801 Aksione2CSM257543R1801 Çmimi2CSM257543R1801 Automatizimi Industrial
2CSM257543R1801 Komponentët2CSM257543R1801 InventariFurnizuesi 2CSM257543R1801
Porosit 2CSM257543R1801 Onlinekerkese 2CSM257543R18012CSM257543R1801 Imazhi
{{një foto2CSM257543R1801 PDF2CSM257543R1801 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 2CSM257543R1801Bli 2CSM257543R1801Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8117
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

2CSM257533R1801
2CSM257533R1801

E 9F14 AM1 Fuse link

2CSM257523R1801
2CSM257523R1801

E 9F14 AM25 Fuse link

2CSM257513R1801
2CSM257513R1801

E 9F14 GG40 Fuse link

2CSM257483R1801
2CSM257483R1801

E 9F8 GG6 Fuse link

2CSM257482R1801
2CSM257482R1801

E 93/50s Fuse disconnector

2CSM257473R1801
2CSM257473R1801

E 9F10 AM05 Fuse link

2CSM257463R1801
2CSM257463R1801

E 9F10 AM20 Fuse link

2CSM257453R1801
2CSM257453R1801

E 9F10 GG10 Fuse link

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top