2CKA006310A0170 ABB 6341-811-101-500

2CKA006310A0170
Numri i pjesës:2CKA006310A0170
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CKA006310A0170
Fleta e të dhënave:2CKA006310A0170
Përshkrim:6341-811-101-500 Rotary control element, 1gang Busch-priOn®
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 2CKA006310A0170
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 2CKA006310A0170 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Free programmable multi-function rotary control element. For installation in the 1gang, 2gang and 3gang support frame (6346/10-101, 6346/11-101 and 6346/12-101) Support of KNX functions through innovative colour concept (yellow=lighting, blue=blind, orange=RTC, magenta=scene and white=neutral/no function assigned) or standard illumination red/green. For the setting and control of the RTR functions and texts of the display RTR, IR, and proximity sensor end strip (6351/0x-821). Stainless steel rotary knob
  1. Blerje

    Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

  2. Mënyrat e pagesës

    Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

  3. Kërkesë për Kuotim

    Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
    Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

  4. Lajmerim i RENDESISHEM

    1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
    2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

  1. Kostoja e transportit

    Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
    Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

  2. Metoda e transportit

    Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

  3. Koha e dërgimit

    Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

    FedEx International, 5-7 ditë pune.
    Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

    Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
    Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
    Brazili 7
    Evropë Gjermania 5
    Mbretëria e Bashkuar 4
    Italia 5
    Oqeani Australia 6
    Zelanda e Re 7
    Azia Indi 6
    Japonia 7
    Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

2CKA006310A0170 Aksione2CKA006310A0170 Çmimi2CKA006310A0170 Automatizimi Industrial
2CKA006310A0170 Komponentët2CKA006310A0170 InventariFurnizuesi 2CKA006310A0170
Porosit 2CKA006310A0170 Onlinekerkese 2CKA006310A01702CKA006310A0170 Imazhi
{{një foto2CKA006310A0170 PDF2CKA006310A0170 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 2CKA006310A0170Bli 2CKA006310A0170Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4833
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

2CKA006310A0168
2CKA006310A0168

6340-811-101-500 Standard control element, 1gang Busch-priOn®

2CKA006310A0165
2CKA006310A0165

6352-24G-101-500 Bottom end strip with temperature sensor Busch-priOn®

2CKA006310A0164
2CKA006310A0164

6352-825-101-500 Bottom end strip with temperature sensor Busch-priOn®

2CKA006310A0157
2CKA006310A0157

6350-825-101-500 Top end strip with IR and proximity sensor Busch-priOn®

2CKA006310A0155
2CKA006310A0155

6349-24G-101-500 Bottom end strip Busch-priOn®

2CKA006310A0154
2CKA006310A0154

6349-825-101-500 Bottom end strip Busch-priOn®

2CKA006310A0147
2CKA006310A0147

6348-24G-101-500 Standard top end strip Busch-priOn®

2CKA006310A0146
2CKA006310A0146

6348-825-101-500 Standard top end strip Busch-priOn®

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top