2CDS282001R0101 ABB S202P-D10

2CDS282001R0101
Numri i pjesës:2CDS282001R0101
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CDS282001R0101
Fleta e të dhënave:2CDS282001R0101
Përshkrim:S202P-D10 Miniature Circuit Breaker
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 2CDS282001R0101
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 2CDS282001R0101 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

System pro M compact S200P miniature circuit breakers are current limiting. They have two different tripping mechanisms, the delayed thermal tripping mechanism for overload protection and the electromechanic tripping mechanism for short circuit protection. They are available in different characteristics (B,C,D,K,Z), configurations (1P,1P+N,2P,3P,3P+N,4P), breaking capacities (up to 25 kA at 230/400 V AC) and rated currents (up to 63A). All MCBs of the product range S200P comply with IEC/EN 60898-1, IEC/EN 609 47-2, UL1077 and CSA 22.2 No. 235, allowing the use for residential, commercial and industrial applications. Bottom-fitting auxiliary contact can be mounted on S200P to save 50% space.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

2CDS282001R0101 Aksione2CDS282001R0101 Çmimi2CDS282001R0101 Automatizimi Industrial
2CDS282001R0101 Komponentët2CDS282001R0101 InventariFurnizuesi 2CDS282001R0101
Porosit 2CDS282001R0101 Onlinekerkese 2CDS282001R01012CDS282001R0101 Imazhi
{{një foto2CDS282001R0101 PDF2CDS282001R0101 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 2CDS282001R0101Bli 2CDS282001R0101Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7986
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

2CDS282001R0085
2CDS282001R0085

S202P-B8 Miniature Circuit Breaker

2CDS282001R0084
2CDS282001R0084

S202P-C8 Miniature Circuit Breaker

2CDS282001R0065
2CDS282001R0065

S202P-B6 Miniature Circuit Breaker

2CDS282001R0064
2CDS282001R0064

S202P-C6 Miniature Circuit Breaker

2CDS282001R0061
2CDS282001R0061

S202P-D6 Miniature Circuit Breaker

2CDS282001R0044
2CDS282001R0044

S202P-C4 Miniature Circuit Breaker

2CDS282001R0041
2CDS282001R0041

S202P-D4 Miniature Circuit Breaker

2CDS282001R0034
2CDS282001R0034

S202P-C3 Miniature Circuit Breaker

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top