2CDG110086R0011 ABB AE/A2.1

2CDG110086R0011
Numri i pjesës:2CDG110086R0011
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CDG110086R0011
Fleta e të dhënave:2CDG110086R0011
Përshkrim:AE/A2.1 Analogue Input, 2-fold, SM
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 2CDG110086R0011
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 2CDG110086R0011 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

The Analogue Input is used to detect and process 2 independent input signals. Among other things 0-1 V, 0-5 V, 0-10 V, 0-20 mA, 4-20 mA, 0-1000 Ohm, PT100 in 2-wire technology, PT1000 in 2-wire technology (value range -50…+150 °C), floating contacts, KT, KTY and user-defined input.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

2CDG110086R0011 Aksione2CDG110086R0011 Çmimi2CDG110086R0011 Automatizimi Industrial
2CDG110086R0011 Komponentët2CDG110086R0011 InventariFurnizuesi 2CDG110086R0011
Porosit 2CDG110086R0011 Onlinekerkese 2CDG110086R00112CDG110086R0011 Imazhi
{{një foto2CDG110086R0011 PDF2CDG110086R0011 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 2CDG110086R0011Bli 2CDG110086R0011Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9447
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

2CDG110083R0011
2CDG110083R0011

ZS/S1.1 Meter Interface Module, MDRC

2CDG110080R0011
2CDG110080R0011

SD/S4.16.1 Switch-/Dim Actuator, 4-fold,

2CDG110079R0011
2CDG110079R0011

SD/S2.16.1 Switch-/Dim Actuator, 2-fold,

2CDG110074R0011
2CDG110074R0011

UD/S2.300.2 Universal Dim Actuator,

2CDG110073R0011
2CDG110073R0011

ABL/S2.1 Application Unit Logic, MDRC

2CDG110072R0011
2CDG110072R0011

ABZ/S2.1 Application Unit Time, MDRC

2CDG110071R0011
2CDG110071R0011

UK/S32.2 Universal I/O Concentrator,

2CDG110065R0011
2CDG110065R0011

US/U12.2 Universal Interface, 12-fold,

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top