2CDE442000R0301 ABB E262-24 Latching relay

2CDE442000R0301
Numri i pjesës:2CDE442000R0301
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CDE442000R0301
Fleta e të dhënave:2CDE442000R0301
Përshkrim:E262-24 Latching relay
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 2CDE442000R0301
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 2CDE442000R0301 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

The electronic latching relays guarantees maximum reliabality, life and noiseless operation. The 260 C version also allows centralized reset function (ON/OFF).
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

2CDE442000R0301 Aksione2CDE442000R0301 Çmimi2CDE442000R0301 Automatizimi Industrial
2CDE442000R0301 Komponentët2CDE442000R0301 InventariFurnizuesi 2CDE442000R0301
Porosit 2CDE442000R0301 Onlinekerkese 2CDE442000R03012CDE442000R0301 Imazhi
{{një foto2CDE442000R0301 PDF2CDE442000R0301 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 2CDE442000R0301Bli 2CDE442000R0301Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10953
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

2CDE441000R0301
2CDE441000R0301

E261-24 Latching relay

2CDE284001R1125
2CDE284001R1125

Isolator E204/125g

2CDE284001R1100
2CDE284001R1100

Isolator E204/100g

2CDE284001R1080
2CDE284001R1080

Isolator E204/80g

2CDE283001R1100
2CDE283001R1100

Isolator E203/100g

2CDE283001R1080
2CDE283001R1080

Isolator E203/80g

2CDE282789R2063
2CDE282789R2063

EB202-63A Isolator

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top