1SLM301800A0940 ABB Solar String Combiner for PV application

1SLM301800A0940
Numri i pjesës:1SLM301800A0940
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SLM301800A0940
Fleta e të dhënave:1SLM301800A0940
Përshkrim:Solar String Combiner for PV application
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SLM301800A0940
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SLM301800A0940 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Solar String Combiner for PV application;Stringbox DC 18str 1500V 2F 15A
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SLM301800A0940 Aksione1SLM301800A0940 Çmimi1SLM301800A0940 Automatizimi Industrial
1SLM301800A0940 Komponentët1SLM301800A0940 InventariFurnizuesi 1SLM301800A0940
Porosit 1SLM301800A0940 Onlinekerkese 1SLM301800A09401SLM301800A0940 Imazhi
{{një foto1SLM301800A0940 PDF1SLM301800A0940 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SLM301800A0940Bli 1SLM301800A0940Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8261
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SLM301800A0740
1SLM301800A0740

Solar String Combiner for PV application

1SLM301600A5940
1SLM301600A5940

Solar String Combiner for PV application

1SLM301600A5740
1SLM301600A5740

Solar String Combiner for PV application

1SLM301600A4940
1SLM301600A4940

Solar String Combiner for PV application

1SLM301600A4740
1SLM301600A4740

Solar String Combiner for PV application

1SLM301600A3940
1SLM301600A3940

Solar String Combiner for PV application

1SLM301600A3740
1SLM301600A3740

Solar String Combiner for PV application

1SLM301600A0940
1SLM301600A0940

Solar String Combiner for PV application

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top