1SL0287A00 ABB UPRIGHTS-SIZE 6

1SL0287A00
Numri i pjesës:1SL0287A00
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SL0287A00
Fleta e të dhënave:1SL0287A00
Përshkrim:UPRIGHTS-SIZE 6
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SL0287A00
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SL0287A00 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

UPRIGHTS-SIZE 6 Gemini IP66 Insulating switchboards accessories
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SL0287A00 Aksione1SL0287A00 Çmimi1SL0287A00 Automatizimi Industrial
1SL0287A00 Komponentët1SL0287A00 InventariFurnizuesi 1SL0287A00
Porosit 1SL0287A00 Onlinekerkese 1SL0287A001SL0287A00 Imazhi
{{një foto1SL0287A00 PDF1SL0287A00 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SL0287A00Bli 1SL0287A00Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7645
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA619920R8053
1SFA619920R8053

Yellow Shroud for Compact Emergency Stop

1SFA187001R8010
1SFA187001R8010

CONTACT BLOCK 1NC

1SL0331A00
1SL0331A00

BLANK PANEL H300-SIZE 2-3

2CSG251141R4051
2CSG251141R4051

M4M 20 MODBUS Network analyzer

1SFA611100R1006
1SFA611100R1006

Black Modular Pushbutton

1SL0264A00
1SL0264A00

BLANK METAL BASE PLATE-SIZE 6

2TMA210050W0005
2TMA210050W0005

M22302-W-02 4.3" Colour video handset indoor station,White

2CSM180050R1021
2CSM180050R1021

Digital multimeter for single- and three-phase measurement with serial output RS485 and output relays DMTME-I-485

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top