1SFN155470R1106 ABB ZAF370-11

1SFN155470R1106
Numri i pjesës:1SFN155470R1106
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFN155470R1106
Fleta e të dhënave:1SFN155470R1106
Përshkrim:ZAF370-11 Coil Replacement Kit
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFN155470R1106
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFN155470R1106 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Coil Replacement Kit ZAF370-11 suitable for contactor: AF370. Kit consist of coil, electronic module, fasteners, damping and terminal cover. Control voltage, Uc, is 24-60 V 50/60Hz, 20-60 V DC.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFN155470R1106 Aksione1SFN155470R1106 Çmimi1SFN155470R1106 Automatizimi Industrial
1SFN155470R1106 Komponentët1SFN155470R1106 InventariFurnizuesi 1SFN155470R1106
Porosit 1SFN155470R1106 Onlinekerkese 1SFN155470R11061SFN155470R1106 Imazhi
{{një foto1SFN155470R1106 PDF1SFN155470R1106 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFN155470R1106Bli 1SFN155470R1106Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10792
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFN154870R3406
1SFN154870R3406

ZAF190-34 Coil Replacement Kit

1SFN154870R3306
1SFN154870R3306

ZAF190-33 Coil Replacement Kit

1SFN154870R1446
1SFN154870R1446

ZAF205-40-14 Coil Replacement Kit

1SFN154870R1406
1SFN154870R1406

ZAF205-14 Coil Replacement Kit

1SFN154870R1346
1SFN154870R1346

ZAF205-40-13 Coil Replacement Kit

1SFN154870R1306
1SFN154870R1306

ZAF205-13 Coil Replacement Kit

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top