1SFA619102R3311 ABB Red Compact Pushbutton

1SFA619102R3311
Numri i pjesës:1SFA619102R3311
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA619102R3311
Fleta e të dhënave:1SFA619102R3311
Përshkrim:Red Compact Pushbutton
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA619102R3311
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA619102R3311 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Compact Pushbutton - Momentary - Extended - Red - Illuminated - Chrome metal - 1NO
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA619102R3311 Aksione1SFA619102R3311 Çmimi1SFA619102R3311 Automatizimi Industrial
1SFA619102R3311 Komponentët1SFA619102R3311 InventariFurnizuesi 1SFA619102R3311
Porosit 1SFA619102R3311 Onlinekerkese 1SFA619102R33111SFA619102R3311 Imazhi
{{një foto1SFA619102R3311 PDF1SFA619102R3311 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA619102R3311Bli 1SFA619102R3311Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 5314
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA619102R3241
1SFA619102R3241

Red Compact Pushbutton

1SFA619102R3213
1SFA619102R3213

Yellow Compact Pushbutton

1SFA619102R3212
1SFA619102R3212

Green Compact Pushbutton

1SFA619102R3211
1SFA619102R3211

Red Compact Pushbutton

1SFA619102R3113
1SFA619102R3113

Yellow Compact Pushbutton

1SFA619102R3112
1SFA619102R3112

Green Compact Pushbutton

1SFA619102R3111
1SFA619102R3111

Red Compact Pushbutton

1SFA619102R3076
1SFA619102R3076

Black Compact Pushbutton

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top