1SFA619102R3025 ABB CP3-30W-20

1SFA619102R3025
Numri i pjesës:1SFA619102R3025
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA619102R3025
Fleta e të dhënave:1SFA619102R3025
Përshkrim:White Compact Pushbutton
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA619102R3025
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA619102R3025 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Compact Pushbutton - Momentary - Extended - White - Non-illuminated - Chrome plastic - 2NO
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA619102R3025 Aksione1SFA619102R3025 Çmimi1SFA619102R3025 Automatizimi Industrial
1SFA619102R3025 Komponentët1SFA619102R3025 InventariFurnizuesi 1SFA619102R3025
Porosit 1SFA619102R3025 Onlinekerkese 1SFA619102R30251SFA619102R3025 Imazhi
{{një foto1SFA619102R3025 PDF1SFA619102R3025 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA619102R3025Bli 1SFA619102R3025Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10979
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA619102R3023
1SFA619102R3023

Yellow Compact Pushbutton

1SFA619102R3022
1SFA619102R3022

Green Compact Pushbutton

1SFA619102R3021
1SFA619102R3021

Red Compact Pushbutton

1SFA619102R3016
1SFA619102R3016

Black Compact Pushbutton

1SFA619102R3015
1SFA619102R3015

White Compact Pushbutton

1SFA619102R3012
1SFA619102R3012

Green Compact Pushbutton

1SFA619102R1341
1SFA619102R1341

Red Compact Pushbutton

1SFA619102R1318
1SFA619102R1318

PUSHBUTTON CP3-13C-10

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top