1SFA619101R3112 ABB CP2-31G-10

1SFA619101R3112
Numri i pjesës:1SFA619101R3112
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA619101R3112
Fleta e të dhënave:1SFA619101R3112
Përshkrim:Green Compact Pushbutton
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA619101R3112
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA619101R3112 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Compact Pushbutton - Maintained - Flush - Green - Illuminated - Chrome metal - 1NO
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA619101R3112 Aksione1SFA619101R3112 Çmimi1SFA619101R3112 Automatizimi Industrial
1SFA619101R3112 Komponentët1SFA619101R3112 InventariFurnizuesi 1SFA619101R3112
Porosit 1SFA619101R3112 Onlinekerkese 1SFA619101R31121SFA619101R3112 Imazhi
{{një foto1SFA619101R3112 PDF1SFA619101R3112 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA619101R3112Bli 1SFA619101R3112Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 3123
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA619101R3023
1SFA619101R3023

Yellow Compact Pushbutton

1SFA619101R3073
1SFA619101R3073

Yellow Compact Pushbutton

1SFA619101R3043
1SFA619101R3043

Yellow Compact Pushbutton

1SFA619101R3025
1SFA619101R3025

White Compact Pushbutton

1SFA619101R3015
1SFA619101R3015

White Compact Pushbutton

1SFA619101R3021
1SFA619101R3021

Red Compact Pushbutton

1SFA619101R3011
1SFA619101R3011

Red Compact Pushbutton

1SFA619101R3051
1SFA619101R3051

Red Compact Pushbutton

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top