1SFA616077R1032 ABB KA70-1032

1SFA616077R1032
Numri i pjesës:1SFA616077R1032
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA616077R1032
Fleta e të dhënave:1SFA616077R1032
Përshkrim:BRACKET#KA70-1032
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA616077R1032
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA616077R1032 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

KA70-1032 Bracket 2-Sided Mounting. Max. 10 Elements
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA616077R1032 Aksione1SFA616077R1032 Çmimi1SFA616077R1032 Automatizimi Industrial
1SFA616077R1032 Komponentët1SFA616077R1032 InventariFurnizuesi 1SFA616077R1032
Porosit 1SFA616077R1032 Onlinekerkese 1SFA616077R10321SFA616077R1032 Imazhi
{{një foto1SFA616077R1032 PDF1SFA616077R1032 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA616077R1032Bli 1SFA616077R1032Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 3677
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA616077R1031
1SFA616077R1031

BRACKET#KA70-1031

1SFA616077R1013
1SFA616077R1013

BASE FOR TUBE#KA70-1013

1SFA616077R1012
1SFA616077R1012

BASE FOR TUBE#KA70-1012

1SFA616077R1011
1SFA616077R1011

BASE WITH TUBE#KA70-1011

1SFA616077R1002
1SFA616077R1002

CONTACT BOX#KA70-1002

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top